За інформацією про Mana Gea пишіть, будь-ласка, на andrey@managea.gr або телефонуйте +380-66-155-6973
Recipes Communications Company Olive Oil Info The Concept Monemvasia Online Shop Monemvasia

Перший погляд

На південному сході Греції, в провінції Лаконія, приблизно за 300 кілометрів від Афін та за 90 кілометрів від давньої Спарти знаходиться Монемвасія - один за найдивовижніших регіонів країни. Місцевість, вкрита благословенними оливковими деревами.

Потрапивши сюди вперше, особливо не знаючи нічого наперед про цю місцевість, не побачиш спочатку нічого особливого, просто невелике селище на березі моря.  Але наступні відкриття вражають. За стінами одного з найвідоміших в Греції міст-замків, що знаходиться на скелястому острові, час завмер. Ви переноситесь в далеку давнину.  Ви дуже добре це відчуваєте, торкаючись старих кам'яних мурів, вдихаючи свіже повітря з моря, блукаючи давньою бруківкою вузеньких вуличок.  Монемвасію називають Гібралтаром Егейського моря... Саме тут, але звичайно ж за межами середньовічних мурів, ми виробляємо оливкову олію екстра класу Mana Gea.

Але не лише середньовічним замком та вишуканою оливковою олією відома Монемвасія серед туристів усього світу, ця місцевість славиться також чудовим місцевим вином та ласощами, мигдалевим печивом амігдалота (amigdalota).  До речі, в XIII столітті франки називали цю місцевість Мальвазією, саме від цієї назви походить назва дуже відомого лікерного вина Мальвазія, батьківщиною якого є Монемвасія.  В середньовічні часи це вино було чи не найпоширенішим в Європі. Воно було відомим також в Київській Русі, більш того, це був єдиний на Русі виноградний алкогольний напій.назад

Інформація: andrey@managea.gr; тел. +380-66-155-6973