За інформацією про Mana Gea пишіть, будь-ласка, на andrey@managea.gr або телефонуйте +380-66-155-6973
Recipes Communications Company Olive Oil Info The Concept Monemvasia Online Shop Monemvasia

Натуральні сільськогосподарські продукти, що дарує нам земля

Сімейна компанія


Все почалося з невеличкого сімейного бізнесу в Монемвасії, Греція. Фермерські господарства виробляли оливкову олію неперевершеного смаку і продавали її будь-кому, не маючи ні певної упаковки, ні торгових марок.

Одного чудового сонячного дня я зі своїм близьким другом Дімітрісом, сім'я якого має свої плантації, сидів у невеличкому сільському грецькому кафе в Монемвасії, дуже далеко від відомих туристичних маршрутів, і в нас зайшла мова про чудову оливкову олію, яка тут виробляється з античних часів. Врешті ми вирішили спробувати. Спробувати продавати цей оливковий скарб, зареєструвавши власну торгову марку і гарантуючи походження оливкової олії з найкращих плантацій Монемвасії. Отак і з'явилася в Україні оливкова олія Mana Gea!

Саме так і народилася Pure Products LC, молода динамічна компанія, що взяла на себе місію виробляти лише найкращу оливкову олію. Я не грек, живу в Києві, але поділяю любов греків до священного фрукту грецької землі - оливки.  Монемвасія має дуже давні традиції вирощування оливок і виробництва оливкової олії, а ми дуже цінуємо спосіб життя, в якому на першому місці природа та її щедрі чисті дари. Ми ніколи не підемо на компроміси щодо якості наших продуктів і завжди будемо шукати і пропонувати найкраще, що може подарувати нам земля.

 

 

 
Наша місія

Компанія Pure Products LC залишається відданою ідеалам і знанням своїх грецьких предків.

 

 

Як і в давні часи, сьогодні оливкова олія цінується за свою якість, смак та поживну цінність.  Ми віримо, що сучасний стиль життя повинен поєднуватися з традиціями. Треба цінувати природу, її неперевершено щедрі смаки, аромати та навіть краєвиди. Для нас природа залишається джерелом натхнення та гарантом кожного продукту, на якому ми напишемо наше ім'я.

 

Наші партнери

Метою компанії Pure Products LC є тісна співпраця лише з такими партнерами, що поділяють нашу пристрасть до якісних продуктів і нашу любов до природи.  Мережа наших міжнародних партнерів швидко зростає - зараз продукцію під торговою маркою Mana Gea можна знайти в найкращих ресторанах і магазинах Греції, України, Росії, Німеччини, Канади. Найближчим часом вона з'явиться і в інших країнах.

Спогади...

"....Ще до сходу сонця все село виходило працювати на плантації, збирати оливки, незважаючи на вітер і дощ. Завжди було багато сміху, веселих пісень та доброзичливості, коли всі допомагали одне одному збирати оливки на своїх плантаціях...."

зі спогадів дядька, Нікоса Понтікакоса

 

Інформація: andrey@managea.gr; тел. +380-66-155-6973