За інформацією про Mana Gea пишіть, будь-ласка, на andrey@managea.gr або телефонуйте +380-66-155-6973
Recipes Communications Company Olive Oil Info The Concept Monemvasia Online Shop Monemvasia

Запрошуємо у світ Mana Gea!

Золотисто-оливковий скарб Монемвасії

Один з найвишуканіших продуктів нашої компанії - оливкова олія екстра класу Mana Gea (Extra Virgin) несе щедрі дарунки родючої землі Монемвасії.
Ми створили оливкову олію неперевершеної якості з найкращих сортів оливок методом холодного віджиму лише механічними засобами.
Mana Gea, золотисто-оливковий скарб Монемвасії, приваблює найвибагливіших гурманів своїм неперевершеним смаком і витонченим ароматом.


Монемвасія

 Монемвасія - це регіон провінції Лаконія на південному сході Греції, приблизно за 90 кілометрів від античного міста Спарта на півострові Пелопонес.
Регіон Монемвасія відомий як одне з найкращих місць у світі, де виробляється високоякісна оливкова олія. Плантації в цій місцевості знаходяться досить високо над рівнем моря, відповідно зимові температури тут нижчі, а період дощів помірний.

В Монемвасії протягом року дуже багато сонянчних днів, короткі дощі та невисока волога.  Культура виробництва оливкової олії передається тут від покоління до покоління багато століть. Ми виробляємо олію виключно механічними засобами зі свіжих оливок, зберігаючи їх насичений фруктовий аромат та отримуючи вишукану оливкову олію, винятковий смак якої ви не знайдете більше ніде в світі!

Інформація: andrey@managea.gr; тел. +380-66-155-6973